درباره ما

خانه درباره مرکز
درباره مرکز نوآوری اکباتان بیشتر بدانید

خانه خلاق و نوآوری تخصصی آموزش و یادگیری

خانه خلاق و نوآوری سرآمد در راستای حمایت از ایده‌های مرتبط با حوزه یادگیری و آموزش تأسیس شده است. بستری برای استقرار و رشد کسب وکارهای نوپای خلاق در حوزه های آموزش و یادگیری که با ایجاد فضایی مناسب در جهت تعامل سازنده با شتابدهنده های تخصصی و شرکت های خلاق فعال در حوزه‌های صنایع آموزشی، فناوری های نرم و هویت ساز از توسعه کاربرد و تجاری سازی ایده ها، طرح ها و ارائه راه حل های خلاقانه، نوآورانه و فناورانه حمایت می نماید.

Ser02

اگر ایده‌ نوآورانه‌ای در سر دارید فرصت تبدیل آن به یک کسب و کار موفق را از دست ندهید.

در مرکز نوآوری اکباتان به شما کمک می‌کنیم تا ایده تجاری خود را به واقعیت تبدیل کنید.

جذب ایده‌های برتر

با رویکردهای آینده‌نگر و نوآورانه برای آموزش و یادگیری

با مجوز فعالیت از ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مأموریت خانه خلاق و نوآوری سرآمد شعبه اکباتان، ایجاد یک شبکه خلاق از فعالین آموزشی و تربیتی در کشور است که با استفاده راهکارهای نوین به تحول بنیادین آموزش و پرورش کشور کمک نمایند.

این خانه با هدف حل چالش‌های موجود در فضای آموزش و پرورش و با حمایت و سرمایه گذاری شرکت‌های خلاق و دانش بنیان فعال در صنایع آموزشی، فناوری‌های نرم و خلاق و واحدهای نوآوری و فناوری یا تحقیق و توسعه شرکت‌های بزرگ، سازمان‌ها و مؤسسات پژوهشی به جذب ایده‌های برتر کسب و کار و استارت آپی در حوزه‌های مرتبط آموزش و یادگیری می‌پردازد.

Ser05