رویدادها، دورهمی ها و نشست های مرکز نوآوری اکباتان

خانه آموزش مصنوعی!
از آموزش تا کارآفرینی

آموزش مصنوعی!

چشم انداز آموزش بر بستر هوش مصنوعی

اولین نشست از سلسله نشست های آموزشی - تعاملی با محوریت کارآفرینی آموزشی

آموزش مصنوعی!

چشم انداز آموزش بر بستر هوش مصنوعی

به صفحه رسمی رویداد «آموزش مصنوعی! چشم ­انداز آموزش بر بستر هوش مصنوعی» خوش آمدید؛ رویدادی هیجان ­انگیز و پیشگامانه که به بررسی ظرفیت های تحول­ آفرین هوش مصنوعی (AI) در زمینه آموزش اختصاص دارد. ما از مدیران، معلمان و مربیان، محققان، سیاست­گذاران و علاقه ­مندان به فناوری دعوت می­ نماییم تا گرد هم آیند و از تلاقی پویای هوش مصنوعی، آموزش و یادگیری نگاهی نو را تجربه نمایند.

پیشرفت­ های سریع در فناوری هوش مصنوعی مجموعه ­ای از فرصت ­ها را برای متحول ساختن چشم ­انداز آموزش ارائه کرده است. هدف این رویداد ایجاد یک پلتفرم مشترک است که در آن علاقمندان به کارآفرینی آموزشی و متخصصان می توانند در مورد آخرین پیشرفت ها بحث کنند، شیوه­ های نوآورانه را به اشتراک بگذارند، و آینده ­ای را تصور کنند که در آن راه حل­ های مبتنی بر هوش مصنوعی، تجربه یادگیری را برای فراگیران در تمام سنین افزایش ­دهد.

این رویداد با مروری کامل بر تاریخچه هوش مصنوعی و تبیین مفهوم آن در گذشته، حال و آینده آغاز می‌شود. سپس با پرداختن به جزئیات مدیریت چرخه حیات مدل‌های یادگیری ماشین ادامه می‌یابد. در ادامه، شرکت‌کنندگان با توجه به ملاحظات صنعت آموزش با چالش‌های هوش مصنوعی مواجه خواهند شد؛ و در نهایت،‌ ارائه­ ی کاربردهای هوش مصنوعی در صنعت آموزش، تجربه‌ حرکت بر روی لبه دانش را برای شرکت‌کنندگان به ارمغان خواهد آورد.

مخاطب

علاقه مندان به حوزه آموزش و هوش مصنوعی

برگزار کننده

شتاب دهنده نوآوری های آموزشی سرآمد

 زمان برگزاری

۲۹ مرداد ماه ۱۴۰۲

مکان برگزاری

مرکز نوآوری اکباتان

از معلمان، دانشجویان و به ویژه علاقه‌مندان به دو حوزه آموزش و هوش مصنوعی دعوت می ­شود تا همراه با دانش تخصصی و تجربیات سخنرانان رویداد، نقش هوش مصنوعی را در شکل‌دهی پارادایم‌های جدید آموزش و یادگیری روشن سازند.

علاوه بر اشتراک ­گذاری دانش،‌ از استارت‌آپ‌های پیشرو و شرکت‌های فناوری آموزشی دعوت می ­شود تا راه‌حل‌های پیشگامانه خود را به نمایش ‌گذارند که به شرکت‌کنندگان این امکان را می‌دهند تا از نزدیک شاهد تغییر هوش مصنوعی در آموزش باشند.

این رویداد فرصتی عالی برای ایجاد ارتباطات حرفه‌ای و شبکه‌سازی برای شرکت‌کنندگان فراهم می­ آورد. افراد می‌توانند ایده‌های نوآورانه خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و در فرآیند پیاده‌سازی آنها مشارکت نمایند. همکاری متخصصین حوزه آموزش با کارشناسان هوش مصنوعی به ارتقاء همکاری‌های بین‌رشته‌ای و در نهایت به نوآوری در حوزه آموزش در یک اکوسیستم کارآفرینی آموزشی منجر خواهد شد.

این فرصت استثنایی را برای قرار گرفتن در خط مقدم نوآوری آموزشی از دست ندهید.

منتظر دیدار شما در این رویداد هستیم!

map

Location1

  n t
 • 123 Street
 • n t
 • Address2
 • n

Location2

 • 123 Street
 • Address2

Location3

  n t
 • 123 Street
 • n t
 • Address2
 • n